En Kuralları Of diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

serap Doktor komutan bnenim oğlum 16 yaşinda ön iki disi kirildi ve diş karardi mektep cihetiyle bekleyemeyecegiz nasil bir sağaltım yöntemi vardir ivedili!!!!!!!!!

mustafa İyi günler .Ben 20 yasındayım ve yurtdısında degişim ogrencisiyim kaymakamlık gecirdim ve dü ön dişimden bir tanesi ortadan kırıldı alt kısmı yok ve diğerinde catlak var .Doktora gittim bana catlak bâtınin dolgu yapabilecegini kırıgada parca ekleyecegini soyledi amma sigortamız olmadıgı karınin en az 400 -450 euro tutacagını soyledi mektep yüz Türkiye ye dönemiyorum 20 kânunusani ta Türkiye ye gelecegim o tarihe denli durmak dişim kucakin kötü olur mu tedavisine beis verir mi .

Kompetan Diş Hekimi Mustafa Bey merhabalar Muhtemelen 8 yaşındaki Oğlunuzun ön dişleri, mazot dişleri olacaklar. şayet Süt dişleri ise zaten alegori Sürekli dişler gelecektir. Bu dişlere kompozit dolgu tedavisi uygulanabilir fakat uygulanan bu kompozit dolgu tedavisi katkısızlamlık itibarıyla kifayetli derecede olmayacaktır.

Ali böcü Hocam merhaba 2 yıl önce oğlumun düşme sonucu ön dişi kırıldı. gücük bir sürede diş hekimine yetiştik yapıştırılarak namına ağırlıkldı fakat ıgizemıp koparma yada küçümencik darbelerde gine kopmakta elan lafıcı ve mesleklevini kazanacak bir tatbik var mı teşekkürname

Uzman Diş Hekimi Ramazan koca bu dişinize uygulanması gereken tedavi yöntemi kaplamadır. Dişiniz kaplama uygulaması ile kurtarılabilir. şayet kök kısmında kırılma var ise o ahit artan kesim çekilerek implant tedavisi işleme alınır. Geçmiş olsun.

                Koah , sinsi bir hastalıktır ve ülkemizde en bir tomar ölüm nedenleri arasında yer almaktadır. Türkiye'de üç milyondan...

Bilirkişi Diş Hekimi Samet Eş merhabalar Tabii ki Dişlerimizin tedavisi mümkündür kaplama tedavisi ile dişleriniz istediniz Bediiyat görünüme iye kabil Fakat bu hesap olabildiğince maliyetlidir. Mevki hastanelerinde ise güzel duyusal uygulamaya müteveccih herhangi bir prosedür gerçekleştirilmemektedir

Mahir Diş Hekimi Ben dü numaralı implant tedavisini öneriyorum. İyi bünyeldığında çok görkemli neticelerin tuzakındığı bir infaz kabil. İstanbulda doktor çokluk erdoğtemel başlangıçvurabilirsiniz.

Samet Doktor satış dislerimin cogu yamuk kirik ve curuk kok dislerimin topu topu kirik kirigin Get More Information derecesi cok kısaca disin ust kismi yok kok kömürü dislerim kirildi disin kökü duruyor ve üstünu et parcasi kapliyor bunun tedavisi varmidir.

Rakel Selam hekim koca.benim önde ki tavşan dişlerim in arasi 11 yaşındayken yumuşakçe çürüdu ve ailem bile beni bir d işçiye götürdü ama malesef dişçi düzmece olduğundan (bunu sonda öğreniyoruz )benim öndeki 6 dişi mi çekmiş.

Mahir Diş Hekimi Sercan bey dişinizin kanal tedavisi olması gerekiyor. Kırılmadan dolayı diş minesi mazarrat görmüş bu pozisyon har ve soğuklarda özellikle sızlama yapacaktır.

Spesiyalist Diş Hekimi Esma eş mutlaka doktorunuz lüzumlu uygulamaları yapacaktır. Ancak bu çözüm sözıcı olmayacak ileride yeniden sorunların oluşmasına niçin olacaktır. Çekilip yerine implant uygulaması dokumalması henüz esaslı bir pratik olduğunu düşünüyorum.

isimsz Benim ön diş kirildi ve 16 evetşindayim dolgu yptirdim ve simdi yenisini taktirabilir miyim kac seansta biter sizce

yoklama başüstüneğum tüm düş hekimleri tedaviyi geciktirmemem icap ettiğini çünkü kök ucunun gitgide eriyeceğini zamanla implant tutmayacağını söylemiş oldu. Çok düşüncelıyım. öneriniz nedir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *